TISK KALENDÁŘŮ Z VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ

Nástěnný kalendář

Jednostranný kalendář

Stolní kalendář

Nástěnný kalendář

Tisk nástěnných, stojících a jednostranných kalendářů

Vytváříme všechny typy nástěnných a stojících kalendářů z vašich fotografií. Standardně tiskneme na lesklý papír o gramáži 250 g/m2. V případě potřeby a individuální dohody je možné tisknout také na jiný typ papíru.

V čem jsme jiní než ostatní

Existuje spousta automatických aplikací a programů, které musíte instalovat do vašeho počítače, učit se v nich pracovat a vytvářet si vlastní kalendář. My uděláme vše za vás!

Volba kalendáře

Pomocí jednoduchého konfigurátoru si zvolíte typ kalendáře, jaké barvy se vám líbí a vyplníte základní informace o tom, kam vám máme kalendář odeslat nebo zda si jej vyzvednete.

Zaslání fotografií

Odešlete nám fotografie, ze kterých byste rádi kalendář sestavili. Po odeslání vám přijde potvrzovací email a my se pustíme do práce. Během dne vám zašleme návrh hotového kalendáře.

Doručení

Hotový, zabalený kalendář vám zašleme prostřednictvím české pošty na vaši adresu, nebo si jej můžete osobně vyzvednout na některé z našich poboček v Ostravě. Cena poštovného je individuální.

Nástěnný kalendář

Jednostranný, formát A3, 13 listů
249

Nástěnný kalendář

Jednostranný, formát A4, 13 listů
199

Nástěnný kalendář

Oboustranný, formát A4
399

Časté dotazy

Odeslání zadání pro tvorbu originálního kalendáře vám nezabere ani 5 minut.

Kalendář vám vytvoří jeden z našich kreativních grafiků. Pošlete nám při objednávce své požadavky a my se postaráme o skvělý výsledek.

Délka výroby kalendáře se odvíjí podle vašich požadavků. Obvykle zasíláme hotový návrh do jednoho pracovního dne od data přijetí objednávky. V případě vaší spokojenosti jde kalendář okamžitě do tisku. Doba od přijetí objednávky a odeslání kalendáře nebo připravení k vyzvednutí je obvykle od 4 do 10 pracovních dnů.

Cena zahrnuje základní grafické úpravy a základní retuš fotografií (v případě zájmu zákazníka), výrobu kalendáře a tisk. Poštovné je účtováno zvlášť a odvíjí se od velikosti objednávky.